KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 13878235
nr 1387 8235
Akvarell
Puay Hua Low. Signerad, akvarell, Singapore River, 37x54, yttermått inklusive ram: 52x70 cm
Kondition: saknar glas
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.600 kr
måndag 29 mars 2021
kl 19:33:41
1.000 kr
1.100 kr
1.200 kr
1.200 kr
1.200 kr (Budbetjänt)
1.300 kr
1.500 kr
1.500 kr
1.500 kr (Budbetjänt)